bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Схоже, московня готує чергову провокацію.
На фото — прастітутка.
Поруч з прастітуткою — ще одна, московська підстилка Настя «Рибка», фахівець зі злягання з московськими олігархами.
Але найбільшою прастітуткою треба вважати його — це риг і колаборант Тигран Мартиросян - колишній виконавчий продюсер NewsOne, теперішній керівник телеканалу "Наш".
Схоже, пропагондон невдовзі розповсюджуватиме байки про те, з ким іще ця «Рибка» злягалася. Чи не з Трампом, часом? :)

 Вассерман Железный: На выборах Президента этой весной в бюллетенях будет две фамилии:
— Порошенко
— Лишьбынепорошенко.
Первый — независимый проукраинский русофоб, ненавидимый кремлём, олигархами,рыгами.
Второй — представитель кремля/олигархов/рыгов.
По-моему, выбирать будет очень просто.

 Gala Kavun: Непопулярно про Крути: справжні втрати і правдива роль
Крути, звичайно, були зовсім не тим, чим вони стали в попсовій історії. Нашої провини в невірному трактуванні події мало: міфи народилися ще з першими пореволюційними емігрантами - головно зусиллями Дмитра Дорошенка, який мав свої рахунки з урядом УНР і приписував йому аж занадто багато зрадоньки, - і закріпилися надміру частими порівняннями з трьома сотнями спартанців, які полягли під Фермопілами.
Сучасні українці винні тільки в тому, що не люблять перевіряти факти і натомість дуже люблять тужити.
Чим був бій під Крутами? Це був непересічний приклад героїзму і звитяги. У цьому немає жодного сумніву. Окрім того, це однозначно була трагедія, адже загинули люди. Молоді люди.

Якою була роль бою на залізничній станції Крути? Надзвичайно вагомою. Окрім того, що українським військовим вдалося на чотири доби призупинити просування червоногвардійців до Києва, вони дали дорогоцінний час українській дипломатичній місії в Бересті, аби вона змогла залучити на свій бік союзників та досягти визнання низкою країн, зокрема, Німецькою імперією, Австро-Угорською імперією, Османською імперією, Болгарським царством Української Народної Республіки, як незалежної рівноправної держави. Згідно з підписаним згодом договором визнавались кордони УНР та надавалась військова допомога, яка на певний час дала змогу витіснити більшовиків на схід.
Завдяки тому, що українські дипломати мали час і змогу заявити про свою позицію у Бересті, коли ситуація погіршилася і Україна втратила державність, Уряд УНР, витіснений закордон, визнавався іншими державами як екзильний. Його представництва були у Тарнові, Ченстохові, Варшаві, Парижі, Веймарі, Кіссінгені, Мюнхені та Філадельфії.
Уряд УНР у вигнанні зміг пронести українську державницьку традицію через все 20-те століття. Сьогодні ми мало про це говоримо і багато хто про це не знає, але Україна мала шістьох екзильних Президентів. Останній з них - Микола Плав’юк - за погодженням з Українською Національною Радою, яка, провівши 14-15 березня 1992 року 10-ту Надзвичайну сесію, визнала правонаступником Державного Центру УНР в екзилі державу Україна, передав першому Президенту часів незалежності грамоти, заяви, Знак гідності Голови Української Держави (Клейнод гетьмана Івана Мазепи), президентські печатки і прапор 22 серпня того ж року. Саме таким чином Україна стала правонаступницею УНР.
Найсвятіша правда у тому, що українська армія під Крутами - впоралась, виконала місію.

 ofeliyadd: Ведь это же замечательная история, как арестовывали Роджера Стоуна - архитектора мировоззрения Трампа. Его задерживали ранним утром, около 6 часов. Стоун очень сильно возмущался, что его подняли с постели в пижаме. Но потом стало известно, что буквально за несколько часов до рейда ФБР в доме Стоуна была сходка с влиятельными людьми близкими к президенту. И один человек, который был на этой встрече, потом сказал журналистам: "Знаете, это интересно, ФБР, вероятно, следило за нами, когда мы были в этом доме".
Ну не дебилы? Интересно, о чем они там говорили, что Стоуна решили брать сразу, не дождавшись рассвета? Рик Уилсон рассказал, как еще в конце 90-х, тогдашний председатель либеральной партии Рэй Хардинг сказал ему: "Единственные два человека, которые верят в чушь Роджера Стоуна - это сам Роджер Стоун и этот чертов придурок Трамп".
Просто хочу спросить, как вы думаете: вот все эти люди, которые достаточно давно знают друг друга. Вместе работали, выпивали, отдыхали, отмывали деньги, вместе их куда-то вкладывали, чем-то рисковали, знают друг о друге много разных тайн, всегда друг другу помогали, с какого бодуна они сейчас должны начать воевать друг с другом? Кто-нибудь в это верит, что Трамп хочет задушить Россию?

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:39 pm
Powered by Dreamwidth Studios