bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

У своїй сторонці

  Новина дня. Порошенко йде на другий президентський термін My two cents // Особисто я щиро сподіваюся на перемогу у першому турі. Але для цього ми маємо перебороти свою лінь і переконати наших близьких.

39908163743_b41911eca7_n.jpg

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Колаборантка Тимошенко прямим текстом анонсувала намір повалити конституційний лад. Одним із 5 головних розділів передвиборчої програми чільниці "Батьківщини" є ухвалення "Нової народної Конституції" – при чому вже у 2019 році, до парламентських виборів
 Попереджено теракт: В Одесі на автобусній зупинці залишили вибухівку
 Московит влаштував стрілянину в лікарні Бердянська My two cents // Незрозуміло тільки, нашо того московита впустили до України. Тут що, медом намазано?

Козацького роду

 Павло Гриб розповів, як терористи московської тербанди «ФСБ» викрали його в Гомелі і катували

Від Сяну до Дону

 Літак-розвідник Всесвітньої Антифашистської коаліції почав патрулювання біля Кримської зони московської окупації
 У Сенаті США представили резолюцію щодо посилення військової допомоги Україні
 Порошенко: Чого так боїться «Росія»? Що Україна після президентських виборів продовжуватиме дотримуватися Мінських угод і зміцнювати міжнародну солідарність та єдність проти Росії. Найжахливішим для Росії буде те, що після виборів в Україні Кремль знову почує, що потрібно відвести війська з Донбасу, повернути Україні контроль за кордоном, повернути Крим і звільнити тих, хто перебуває в російських в'язницях, а якщо вона цього не зробить, то санкції будуть посилюватися і розширюватися


Назустріч Нюрнберґу

 Хакери дістали 175 гігабайт московських документів про напад на Україну. Серед документів – матеріали про фальсифікацію історії збиття московитами в ОРДО у 2014 року малайзійського "Боїнга", що здійснював рейс МН17
 Матеріали до Трибуналу: Терористичне угруповання «7057-ма авіабаза морської авіації ЧФ РФ» у повному складі була нагороджена медалями за окупацію Криму

Як роса на сонці

 27 січня: двоє московсько=фашистських загарбників отримали безкоштовний квиток на найближчий рефрижератор до Растова. Ще троє тимчасово недобиті.

Пєрєіґрал™

 У Шотландії заарештовано колишнього першого міністра Алекса Салмонда, відомого своїм пуйлоферштейєрством і виступами на московських пропагондонских каналах. My two cents jonathan_simba: «Вот всьо, што асталось ат Снуппі. А как он славно лаял у нас на Бейкер-Стріт!»
 Австрійську неорашистку, яка закликала Терориста №1 ввести війська до Австрії (!), посадили на 14 років
 Обіратєль ємєль руSSкіх знову всіх пєрєіґрал™: Японія відмовилася від шантажу і скасувала мирні переговори. Війна моцкви з Японією триває вже 75 років.
Раніше стало відомо, що рашист вимагав в обмін на половину окупованих островів не лише мирного договору, а ще збільшення товарообігу у півтора рази і — головне — вимагав від Японії передати високі технології, що повʼязані з нафтогазовидобутком. Ті самі, на які накладено живітєльні Антифашистські Санкції, від яких вже порепалися від сміху усі «Іскандьори».
 Епопея тривалістю майже 30 років: парламент Греції ратифікував історичну угоду про перейменування Македонії. Дебати перед голосуванням тривали понад 38 годин, що, своєю чергою, стало новим рекордом у грецькій історії
 WADA пообіцяло відсторонити Країну Підміненої Сечі від Олімпіади-2020, якщо дані з Московської антидопінгової лабораторії виявляться підробленими.
 Глибока занепокоєність. Імпотентне НАТО відзначилося — ні, не ракетним ударом по кремлю, а ось чим:
«Це вирішило б Керченську кризу»: країни НАТО закликали іздихаючу Мокшу негайно звільнити захоплених українських моряків.
У НАТО занепокоєні тим, що Московія намагається перервати свободу навігації в Азовське море та у зворотному напрямку
 Московська «РФ» розміщує в Європі нові ракети з ядерним потенціалом – генсек НАТО. У НАТО закликають московита дотримуватися Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності My two cents // …із якого США виходять вже у лютому, ага.

Віддалений гавкіт свиней, або Хроніки Сві-Нарнії

 Тікають, як в останній день. Citibank оголосив, що протягом 2019 року закриває третину своїх відділень на Скалєновстані.
 Після того, як в серпні минулого року в Мордорі було прийнято закон про вивчення "родных языков" (абсолютно дискримінаційний по відношенню до ВСІХ мов народів Росії на користь російської, згідно з яким опанування регіональними мовами перестає бути обов'язковим, крім того, до "рідних мов" вперше було додано російську мову, вивчення якої і так є обов'язковим для всіх школярів РФ) - в Якутії з нового учбового року 2018-2019 кількість учнів, які обрали в якості рідної якутську мову, збільшилася на 40% (з 19 тис. до 30 тис.). Крім того, в якутських школах на 15% збільшилася кількість дітей, що вивчають мову малих корінних народів - долганську, евенську та евенкійську. (ахтунґ, фаш.ресурс)
P.S. Площа території республіки Саха-Якутія складає 1/5 від загальної території РФ. (via) My two cents // Є підстави вважати, що розпад моцкви ініціюватимуть не чеченці, а, наприклад, саха-якути.
 На моцкві — чергова стрілянина у школі.
 Поржать з дібілів, або Фанєрний Рейхстаг-2: у московській терористичній банді «Кантєміровская дівізія» сформовано батальйон із 30 допотопних танків Т-34.
 На моцкві ще один банк із Топ-20 — всьо. (ахтунґ, фаш.ресурс)

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:20 pm
Powered by Dreamwidth Studios