bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московсько-арапський тероризм

 Ніколи знову. 24 січня 2015-го, рівно 4 роки тому, рашистські загарбники обстріляли мирний Маріуполь.
 Московський тероризм: Розвідка повідомляє, що іздихаючий московсько=фашистський режим у своїй передсмертній агонії додатково виділив своїм терористичним спецслужбам 350 мільйонів доларів для реалізації підривної діяльності в Україні у 2019 році.

Treasongate

  Упіймано і заарештовано огидну трампаньєтку Роджера Стоуна.
Йому предʼявлені сім (!) обвинувачень, у тому числі координація трампаньєток із московитами стосовно документів, викрадених пропагондонською шайкою Wikileaks My two cents // До речі, «послужной спісок» рашиста Стоуна починається ще зі скандалу Уотерґейт, коли мало не загримів на зону тодішній Главватнік Ніксон.
 Авжеж, і про це є твіт. Раніше Дібіл вихвалявся тим, що Стоун його не здасть мєнтам: “I will never testify against Trump.” This statement was recently made by Roger Stone, essentially stating that he will not be forced by a rogue and out of control prosecutor to make up lies and stories about “President Trump.” Nice to know that some people still have “guts!” 17:48 - 3 груд. 2018
 Здорові сили лишають керівні посади у США. Уесс Мітчелл, помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії, пішов у відставку
 Конгрес Сполучених Штатів Америки ухвалив законопроект, який заборонив Трампу виходити з НАТО My two cents // Мікроуправління Дібілом досягло свого апогею. Скоро доведеться ухвалювати закон, який забороняє Дібілові сцятися в підгузники.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Береза: Європейські пуйлоферштейєри у ПАРЄ намагалися не пустити українців у комітети, але потрапили у свої ж пастки. Нині у ПАРЄ відбувається реформа, змінюється ситуація в комітетах, зокрема в регламентному комітеті
 Заплуталися в двох Березах: фашистські пропагондони, виправдовуючи поплічницю світтового тероризму Скабєєву, облили брудом не того


Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Революція у Венесуелі : масові протести, опозиціонер оголосив себе в.о. президента
 Крім США, лідера венесуельської опозиції визнали президентом Колумбія, Парагвай, Еквадор, Перу, Коста-Ріка, Чилі, Аргентина, Канада і Бразилія.
 За 4 години торгів ринкова вартість московської банди «Роснєфть», спонсора всесвітнього тероризму, обвалилася на 115 млрд ржу-блєй на тлі побоювань, що інвестиції Пєнісуели в Вєнєсуелу згоріли без залишку. Інвестиції, вочевидь, виконувалися від імені «Роснєфті».
Загалом за 12 років Пєнісуела «інвестувала» в Вєнєсуелу $17 млрд. — саме на таку суму збіднішали московські вчителі, лікарі та пенсіонери

Чорне море ще всміхнеться

 ПАРЄ прийняла резолюцію по Азову, яка вимагає від московсько=фашистського загарбника відпустити заручників (утримуваних на моцкві), визначає статус захоплених моряків як військовополонених (Женевська конвенція), засуджує захоплення українських кораблів і будівництво Кєрчєнського мосту, а також рішуче підтримує територіяльну цілісність України.

Як роса на сонці

 Чехія звинуватила у тероризмі двох своїх громадян, що були найманцями терористичної Моцкви на Донбасі.
Один із підозрюваних сам підтвердив своє перебування в ОРДЛО, написавши своїй прийомній матері у соцмережі: "Тут вбивають дітей, хочу додому" My two cents // Шкода, що його самого не гепнули. Недопрацювали наші військові.
 В зоні ООС українські військові захопили московський БПЛА “Гранат-2”. Це далеко не перший випадок фіксації цього типу
 Просто на очах в ОБСЄ московсько=фашистські загарбники обстріляли ремонтників, щоб виманити бійців ООС
 23 січня: Протягом доби на сході країни трьох окупантів було відправлено до Гіві, Матароли і Чюркіна.
 24 січня: Українські захисники ліквідували п'ять московсько=фашистських загарбників і ще одного – недобили

В ріднім краю панувати не дамо нікому

  13 років тюрми. Оболонський районний суд Києва визнав умовно-живого рига і колаборанта Януковича винним у державній зраді і спробі посягання на територіальну цілісність України.
 anti-colorados: Уже несколько раз нам приходится отметить то, что следствие сработало не просто на «пятерочку», а совершенно в ином ключе. То, что показал данный приговор, говорит о том, что либо вся наша правоохранительная система научилась работать в новом стиле, либо у наших специалистов появились отличные тренеры, имеющие другую школу и уровень подготовки. Ведь важно было выстроить не только тактику расследования, но и стратегию доказывания в суде.
Причем, всем было понятно, что дело будут рассматривать под микроскопом и оно будет обжаловаться как во всех судебных инстанциях Украины, так и в ЕСПЧ, а потому, речь шла не только о процессуально выверенных методах доказывания, в том числе сбора и процессуального оформления доказательств, но и о том, какие именно доказательства могут иметь наибольшую силу и главное то, что эти доказательства не должны иметь изъяна в плане сомнений в их достоверности. Теперь очевидно, что подходя к этому делу, была изначально продумана стратегия расследования и очевидно, эта линия была выдержана до самого финиша.
По почерку это очень похоже на то, как была сыграна партия против Газпрома.
Для того, чтобы понять, о чем речь, мы приведем один, самый безобидный момент.
Известно, что после того, как на РФ хлынули миллиарды нефтедолларов, Москва не на шутку зажралась и в собственных глазах стала настолько великой, что само это стало ее уязвимым местом. Вспомним, после начала судебного процесса Антимонопольного комитета Украины против Газпрома, россияне делали вид, что им вообще плевать на происходящее и они просто не принимали всерьез процессуальные действия украинских судов, а именно – не получали повестки или игнорировали требования суда о подтверждении полномочий российской стороны.
Эта известная тактика затягивания и заматывания судебного процесса была применена и в том случае, но фокус в том, что именно такой реакции Москвы и ожидали, а потому – подловили Москву на наглости и на подчеркнутом пофигизме.
В итоге, разгромное решение было принято по имеющимся в деле материалам и по факту – без участия Газпрома в суде первой инстанции, а все обжалования уже не имели успеха только потому, что вышестоящие суды указывали Газпрому на то, что они сами проигнорировали свои процессуальные права в первой инстанции (самые широкие во всем процессе). В итоге, Москве стоит винить только себя, свой апломб и чванливость. АМКУ просто подловил оппонентов на том, что те считают признаком собственной крутости.
[…]
Однако самое интересное оказалось в формулировке соучастия Януковича в преступлении, связанном с ведением агрессивной войны. Сам его процессуальный статус говорит о том, что он был частью чужого и более масштабного замысла. Вот в этом и заключается стратегия следствия. Оно вывернуло не только и не столько действия самого Януковича, сколько его роль в преступном замысле третьих лиц, и они, эти лица, названы в приговоре.
Прямо указаны российские военные, включая министра обороны и его высокопоставленных подчиненных, включая командующего флотом, советников президента Путина и косвенно – самого Путина. В отношении них открыты отдельные уголовные производства и прямо сейчас ведется следствие.
[…]
Впервые так фундаментально выписаны правовые основания квалификации действий РФ как агрессии. Кроме тех договоров и Конвенций, которые уже часто были использованы как аргументы в ООН или Верховной Рады, когда констатировался факт российской агрессии, а это Устав ООН, ряд договоров и конвенций, в частности «Хельсинки» и Будапештский меморандум, суд начал с основополагающих международных нормативно-правовых актов, начиная с 1907 года и что самое интересное – отослался на выводы Нюрнбергского трибунала, в части описания признаков агрессии.
Причем, суд этот аспект расписал так подробно для того, чтобы стало понятно, само преступление, в совершении которого Янукович и принимал участие. Преступный умысел охватывал намного более широкий спектр действий чем те, в которых принимал участие Янукович, а цель этого преступления была поставлена не Януковичем.
 Як цапи брешуть: Колаборантка Тимошенко набрехала, що її підтримав письменник Пауло Коельо. Письменник спростував. My two cents // А от сказала б, що підтримує Чарлі Чаплін чи, там, Гамфрі Богарт — може, й проканало б. Бо не спростував би! :)
 Як би черги не вийшло: екс-генсек НАТО Расмуссен також спростував свою підтримку колаборантки Тимошенко
 UaReview весело тролить: Ціна на газ заявила, що ніколи не підтримувала Юлію Тимошенко. Ціна на газ для населення в Україні заявила, що ніколи не обіцяла, що буде знижена мінімум вдвічі, як про це говориться в обіцянці лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко на виборах президента України.
 Як працює підкуп населення: У Житомирі від Юлії Тимошенко роздавали безкоштовні окуляри, після чого переписували дані з пенсійних посвідчень
 Поржать: Кандидат у президенти Ігор Шевченко "відзначився", нагрібши безкоштовних шапок на форумі в Давосі My two cents // Здогадуюся, в кого навчався. :)
 У Львові почали демонтувати монумент окупаційній армії московського загарбника My two cents // Бо несправедливо: памʼятників німецькому «салдату-асвабадітєлю» не було, а совєцькому «салдату-асвабадітєлю» — були.
 У Києві нарешті демонтували пам'ятник московському загарбнику Суворову
 ГПУ підготувала підозру рашистському терористу Жиріновському. Скалєновстанцю «світить» від 7 до 20 років буцегарні.
 А вони все лізуть і лізуть. В аеропорту "Бориспіль" марокканець, не бажаючи залишати Україну, напав на прикордонника
 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:43 pm
Powered by Dreamwidth Studios