bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Пєрєіґрал™

 Добрекзітилися: Найбільша поразка уряду за 100 років: парламент Британії не підтримав угоду щодо Brexit
 Але парламент провалив голосування про недовіру уряду — таким чином, Мей залишається на посаді
 Ви хотіли гонки озброєнь, яка задушила московський совок? — іх єсть у міня. Офіційно: 2 лютого США почнуть вихід із "ракетного договору" з московськими терористами
 США допоможуть Україні у питаннях безпеки на тлі порушення іздихаючою Моцквою ракетного договору
 Конституційний Трибунал Польщі визнав неконституційними терміни «українські націоналісти» і «Східна Малопольща» в Законі про Інститут нацпам'яті.
Трибунал країни став на сторону президента Анджея Дуди, який вважає, що терміни "українські націоналісти" та "Східна Малопольща" є неточними і порушують основний закон.

Назустріч Нюрнберґу

 Матеріали до Трибуналу: “Танки звозимо з Анапи і Темрюка”, – розкриті свідчення умовно-живого московсько=фашистського загарбника, участника терористичої шайки «76-й РВБ» Московії, про початок агресії

У своїй сторонці

 Повернення статусу ядерної держави. Ні, не жарт: В Україні планують збудувати завод з виробництва ядерного палива
 Останній цвях у труну шлюбу як такого: кримінолог на повному серйозі розповідає нам, що Печатка в паспорті не є згодою на статеві відносини My two cents // Насправді, на цьому місці багато «домогосподарок» мають напружитися, бо відтепер муситимуть працювати власноруч.
 Як юристи намагаються притягнути за вуха подружню зраду до закону про домашнє насильство. Докотилися до того, що у них зраджувати може лише чоловік. Такі-от у нас «гєндєрні експертки».
 Але є і хороші новини: «Любий, я вагітна, чи не настав час нам оформити стосунки?» — відтепер карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. Не дякуйте.
В Україні з'явився новий злочин – примушення чоловіків до вступу у шлюб. Після року-двох сімейного життя чоловіки тепер можуть "оговтатися", звернутися до суду або поліції і заявити про те, що їх змусили одружитися
 В Україні хочуть урівняти права батьків-одинаків. У законопроекті йдеться про те, що під час прийому на роботу, чоловіки, що самостійно виховують дитину, не повинні проходити випробувальний термін


Московсько-арапський тероризм

 Московська терористична банда «ІГІЛ» отримала інструкцію — відмазати своє начальство і взяти на себе відповідальність за теракти на Мокші — вибух житлового будинку з рабами і мікроавтобуса з іншими рабами.
 Московський рашист Новальний ВНЄЗАПНО здогадався, що московські терористи планували ланцюжок вибухів у багатоповерхівках на новорічну ніч.
 У Норвегії московит вчинив теракт — напав з ножем на жінку у супермаркеті і поранив її.
Був тут же упійманий (чомусь живйом — ох уж еті норвезькі гуманісти!), спецслужби перевіряють рашиста на причетність до терористичних організацій
 Alex Noinets: Не понимаю, о чём речь. Связь с террористической организацией очевидна. У него гражданство террористической организации.
 Московські терористичні банди ассадитів і ІГІЛу вчинили напад на сили коаліції у Сирії. Загинули 20 осіб, у тому числі 4 громадянина США.
 І про це є дібілʼячий твіт ©. Зовсім нещодавно американський Главватнік варнякав, що він розгромив ІГІЛ: We have defeated ISIS in Syria, my only reason for being there during the Trump Presidency. 16:29 - 19 груд. 2018
 Московський теракт у Сумах: в храмі, захопленому московською псевдорелігійною шайкою «Пʼятоє управлєніє НКВД», під час богослужіння стався вибух. Причетних до вибуху затримано
 Московня розхитує Ірландію! У північноірландському місті Лондондеррі вчинено терактвибух автомобіля.
 ВПС ЦАХАЛу провели найбільше за багато років бомбардування ірансько-московських терористичних сил у Сирії.
Серед успішно уражених цілей були склад зброї в аеропорту Дамаска (який Кремль просив більше не бомбити, бо цапи приступають до його реконструкції), і батареї сирійських ППО, які намагалися "огризатися" під час атаки.
Такою була відповідь на ракетний обстріл іранцями ізраїльської території.

 anti-colorados: Итак, на цель падает две планирующие бомбы. Это следует из того, что в поле зрения второй бомбы, попадает взрыв первой, а потом и она сама попадает в цель.
Но более интересно то, как работают ракеты панциря. Видео показывает пуск двух ракет, которые после старта мечутся в разные стороны и проходят мимо цели, не перехватив бомбы.
Скорее всего, речь идет о том, что РЛС Панциря была активно подавлена системой РЭБ израильтян. Это следует из того, что именно бомбу нельзя поймать инфракрасным датчиком, поскольку от нее не исходит тепла, в общем, навести на нее ракету может только РЛС и она этого не сделала.
Обе ракеты прошли мимо, а обе бомбы – попали в цель. Второй Панцирь заснят с камеры первой бомбы и потому – отчетливо виден в последних кадрах ее трансляции. Итак, для ликвидации Панциря две бомбы — явный перебор. Достаточно одной «таблЭтки».
Еще раз, мы воочию видели работы российской системы ПВО последнего рубежа!
Это говорит о многом и в частности о том, что израильтянам (и не только им) уже хорошо известен принцип работы РЛС Панцирь (как минимум) и уже отработаны средства подавления его радиолокатора.


Віддалений гавкіт свиней

My two cents // Узнав о том, что патриарх Гундяев станет почетным профессором Академии наук, всплыли фекалии в Крещенской проруби в Москве
 А ось і обіцяний Хуйлом ривок, та ще й який! Вывоз капитала исчез из статистики ЦБ РФ после утечки $67 млрд.
Показатель «чистый вывоз капитала частным сектором» исчез из всех отчетов Банка России на фоне резкого ухудшения статистики в 2018г.
После того, как отток ускорился в 2,7 раза и достиг рекорда с 2014г, ЦБ решил переименовать соответствующую строку. Прежнее название заменили на «финансовые операции частного сектора», переписав не только новые релизы, но и все публикации до 1994г.
«Грандиозный масштаб вывода капитала из страны подчеркивает падение доверия к экономике», говорит глава аналитического департамента «Локо-Инвест».
За год отток достиг $67,5 млрд, чего ЦБ не фиксировал ни разу с 2014г. При этом за четвертый квартал из РФ утекло $36,5 млрд — почти в 1,5 раза больше, чем за весь прошлый год.
 Крупнейший зарубежный держатель акций «Магнита» — некогда первого по обороту российского ритейлера, национализированного в прошлом году — сбросил все акции «Магнита» и сократил свою долю в компании до нуля.
Американский OppenheimerFunds, инвестировавший в «Магнит» с 2012г и имевший прошлым летом 7,28% его акций, сбросил все бумаги.
Выход крупного инвестора «можно рассматривать как негативный момент, так как это свидетельствует о том, что компания не верит в перспективы ритейлера», пишут аналитики Промсвязьбанка.
На розничных операторов давит кризис доходов населения, падающих пятый год подряд.
Негативно влиял рост расходов сетей на аренду, топливо. Расписки «Магнита» на Лондонской бирже за 2018г обрушились более чем вдвое чем в 2 раза — до $12,73 за GDR.
Бумаги X5 Retail Group («Пятерочка», «Перекресток», «Карусель») упали в цене на 52,4%, расписки «Ленты» — на 47%.
По итогам третьего квартала у каждого из «большой тройки» ритейлеров сократился средний чек. У двух из трех сетей сократились и общие продажи. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Наша рубрика «Прінял за бобра»: Участница телепроекта «Дом-2» Валерия Хуснутдинова из Набережных Челнов попала в больницу после того, как попыталась извлечь из глаза линзу, которой там не было. (ахтунґ, фаш.ресурс)

Завзяття й щира праця

 Найбільша за 17 років: в Антарктиду вирушила українська експедиція – вперше з жінками
 Tesla випустила зарядний пристрій для авто, який можна вставляти в розетку
 CERN збудує новий в чотири рази більший колайдер
 В Японії у віці 113 років помер найстаріший чоловік у світі
 Microsoft з грудня припинить підтримку Windows Mobile 10 My two cents // А даремно. Я, наприклад, щиро вважаю, що основні аплікації (як-то Календар) на Віндофоні чудові. Щоправда, я 10-ку не юзав, але Люмія з Win8.1 вважаю вдалою.
 Видатна перемога фемінізму: Жінкам в Саудівській Аравії дозволили самим обирати спосіб народження дітей My two cents // Сама фішечка, що наші записні феміністки «борються за права жінок» не там, де за такі витівки можна опинитися без голови або бути закиданою камінням, а там, де за це нічого не буде. А справжні злочини проти жінок най залишаються злочинами, феміністкам це однаково.

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:19 pm
Powered by Dreamwidth Studios