bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Дати

 Путімошєнікі-пакт: 19 січня виповнюється 10 років з дня підписання сепаратного договору між Нафтогазом і москвобандою "Гаспром", спонсором всесвітнього тероризму, за підсумками сепаратних переговорів Тимошенниці та Терориста №1. My two cents // Ми пам'ятаємо. Ніколи знову. А Ьулі нагадаємо, що ашибкі нада нє прізнавать. Іх смивают. ©
 Портников: Про цю річницю будуть згадувати не так часто, як про інші ювілеї Майдану - а варто було б.
П'ять років тому президент Віктор Янукович підписав так звані «закони диктатури», ухвалення яких стало кульмінацією його безславного правління.
Ці закони, які були проголосовані депутатами з двох антиукраїнських організацій - Партії Регіонів та Комуністичної партії України - з численними порушеннями парламентської процедури, не просто перетворювали Україну на огидний клон путінської Росії або лукашенківської Білорусі, вони навіть кидали виклик цим авторитарним режимам своєю репресивності і дурістю. Статус іноземних агентів для громадських організацій, негайне блокування інтернет-сайтів, всевладдя СБУ, на чолі якого тоді перебувала нахабна кремлівська агентура ... "В Україні має створитися якщо не відразу Росія, так вже хоча б Білорусь. І будуть спокій, порядок і соціалістична законність у дії. Що до цього порядку доведеться прориватися через барикади Майдану", - написав я 17 січня 2014 року.
Якби Майдан змирився, Янукович міг би забезпечити собі і своїм спільникам владу на довгі десятиліття. І через якийсь час ми, як сьогодні нещасні білоруси, могли б обговорювати тільки одне: чи приєднає нас Кремль до своїх жебрацьких володінь областями або дозволить існувати як сателіту? Жодного іншого порядку денного у України і її народу просто не було б. Як немає іншого порядку денного у білорусів.
 242 дні героїчної оборони: 20 січня — День пам'яті захисників Донецького аеропорту
 Україна відбудує Донецький аеропорт, на його вежі майорітиме український прапор – Порошенко.

Treasongate

 The Wall Street Journal повідомляє: огидна трампаньєтка Коен заплатив аналітичній фірмі RedFinch Solutions за підтасовування результатів двох опитувань громадської думки на користь Трампа перед початком президентської кампанії 2016р.
 І про це є дібілʼячий твіт ©: Any negative polls are fake news, just like the CNN, ABC, NBC polls in the election. Sorry, people want border security and extreme vetting. 14:01 - 6 лют. 2017
 Огидна трампаньєтка Майкл Коен повідомив слідчим, що за наказом Трампа брехав Конгресу щодо планів тодішнього кандидата в президенти про будівництво хмарочоса на іздихаючій Моцкві. My two cents // Якщо слова Коена підтвердяться (що цілком імовірно, враховуючи всі обставини), то Трампа можна буде офіційно звинуватити у скоєнні злочину, за який належить імпічмент.
 І про це є дібілʼячий твіт ©: Russia has never tried to use leverage over me. I HAVE NOTHING TO DO WITH RUSSIA - NO DEALS, NO LOANS, NO NOTHING! 14:31 - 11 січ. 2017

 А от іще чудова новина: Розвідка США може бути інформована про деталі закритої зустрічі американського Главватніка з його московським шефом, Терористом №1, у Гельсінкі через те, що кімната, ймовірно, прослуховувалася спецслужбами Фінляндії. My two cents // Це значить, що Мюллерові вже відомо, що са́ме приховує цей московський покидьок.

 А осьо ще зацініть фішечку. Колись поважний політик, мер Нью Йорку, а тепер — просто огидна прєстарєла трампаньєтка Руді Джуліко-Бандіто Джулаіні на повному серйозі заявило, що це не «ніхто серед трампаньєток не сів в Калюжен», що це лише «один Трамп особисто не сів в Калюжен».
Отже, маємо:
  • Не було ніяких контактів з цапами;
  • Гаразд, контакти з цапами були, але не було Калюжена;
  • Гаразд, ми намагалися сісти в Калюжен, але цапи не відповідали, тому нічого не відбулося;
  • Гаразд, Калюжен. Але Калюжен — це не злочин;
  • Гаразд, Калюжен був, але не Трампів особисто;
  • <<==== ВИ ЗНАХОДИТЕСЯ ТУТ
  • Гаразд, був Трампів Калюжен (тюрма), але не держзрада (електричний стілець або довічне);
  • Куди ви мене тягнете?
 Огидна трампаньєтка Манафорт, колишній голова передвиборчого штабу Трампа, вже навіть після оголошення звинувачень, аж до лютого 2018 року, разом з рашистським покидьком Канстантіном Кілімніком, працівником московських спецслужб, продовжував працювати над так званим "мирним планом для України (планом капітуляції України перед Московією в обмін на зняття Антифашистських санкцій).

Пєрєіґрал™

 Суд Кіпра заарештував активи колаборанта Фірташа
 «С добрим утром, тьотя Хая, вам прівєт от Мордехая, он жівьот на Пятай авєню»: ФБР допитало подєльників Коломойського по інвестиціях до США — Мордехай Корф і Урі Лейбер чистосердечно в усьому зізналися

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Це кінець: Нафтогаз України добився арешту закордонних активів московської шайки "Гаспром", спонсора всесвітнього тероризму, обсягом понад $2,560,000,000 згідно з ухвалою Стокгольмського арбітражу.
Незабаром у Голландії, Швейцарії та Великобританії пройдуть слухання з примусового продажу заарештованих активів банди "Гаспром". My two cents // Нагадую, $2.5 млрд — це найбільший в історії людства (!) виграш у господарських судах. Фактичні арешти майна мають спровокувати стрімкий обвал вартості того, що у московита лишилося.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Журналісти "Схем" розповіли, як Зеленський заробляє на кінобізнесі на агонізуючому Мордорі

 Колаборант Гриценко теж «відзначився»: спочатку волав, що його, як військового, «вчили вбивати і вмирати», а на запитання, чи пішло воно на фронт у 2014-му, воно промимрило, що воно льотчик, а льотчиків в армії не нада.
 На Донбасі працівники СБУ викрили колаборанта московських терористичних спецслужб, який отримував завдання з дестабілізації ситуації в регіоні.
 Генпрокуратура завершила розслідування у справі рига і колаборанта Арбузова

Віддалений гавкіт свиней

 На моцкві тіпа-«суд» зобов'язав банду «Гаспром», спонсор всесвітнього тероризму, простити борги Чеченській зоні московської окупації на суму 9 млрд. ржу-блєй.
Натомість, іншим зонам окупації, так званим «рєгіонам», тарифи піднімаються.
 Банда «Гаспром» пручається і відмовляється прощати борги рашистським покидькам (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Щось давно на Мордорі не було катастроф з літаками. Над Японським морем зіткнулися в повітрі два московські винищувачі-бомбардувальники Су-34 My two cents // Бажаємо московським «космофлотцям» приємного перегляду концерту Кабздона. :)
 На Мокші знайшли живим одного з терористичних льотчиків. My two cents // Сподіваюся, інші скоро його покличуть до себе.
 На іздихаючій мокші сталася пожежа на нафтопереробному заводі (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Жодного дня без свята. Вибух на магістральному газогоні на тимчасово-окупованих територіях Фінляндії (самоназва «лєнінградськая область»)
 Ще один вибух у тій же «лєнінградській» зоні окупації — цього разу на хімзаводі
 Московську прастітутку Настю «Рибку», яка демонстративно злягалася з московським спонсором всесвітнього тероризму Дєріпаскою, відпускають на моцкву. My two cents // Враховуючи «похождєнія» прастітуткі, я б не поставив багато грошей на її довготривале життя на моцкві. Кілька днів — так, не більше. А потім — квиток на концерт Кабзона і Зад-Орнова.
 Прастітутка Настя Рибка почала здогадуватися, що шьто-то пашло нє так, або «Я ні хачю нікуда єхать!!!111»: Одразу після прильоту в Мордор, московську прастітутку Настю Рибку волоком потягли у світлу далечінь. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 До картинки: Братія і сєстри! Погибла медсестра Настя Рыбакова. Эта хрупкая девушка выносила с поля боя раненых ополченцев. Была схвачена карателями хунты. Сначала они измывались над ней и снимали на видео свои утехи, а потом зарубили топором. Царствие небесное, сестра! Помянем
 Ніким не обрана московська банда «госдура» на повному серйозі намагається просунути «закон» про кримінальну відповідальність московських рабів за неповернення з-за кордону. My two cents // Совок виліз із гроба і вчепився своєю кістлявою клешнею у сраки московитів. Цікаво, чи здогажаються вони масово тікати прямо зараз, поки ще не пізно? :)

Як роса на сонці

 16 січня: п'ять московсько=фашистських загарбників РАПТОВО™ розрахувалися за іпотеку, ще троє тимчасово недобиті.
 16 січня: Об'єднані сили ліквідували одразу 10 московсько=фашистських загарбників, ще троє недобитки
 17 січня: три рашистські загарбники отримали безкоштовні квитки на концерт Зад-Орнова.
 20 січня: одного московського окупанта було знищено та двох недобито.
 СБУ записали аудіо анальних утєх тимчасово-живого московсько=фашистського загарбника на ОРДИЛОсОСі.
"Жопу не зажимай! Расcлабься!", - "Ой, бл#дь! Только по-быстрому, Кать", - московский разведчик Сазонов в Луганске впервые пробует "анальную пенетрацию".
Подполковник московской военной разведки Александр Сазонов, который возглавляет спецгруппу Южного оперативного командования ВС РФ в Луганске, кроме выполнения поставленных руководством задач достаточно смело экспериментирует и в своей интимной жизни.
 Депортовану з Мордору фашистську колаборантку Бойко заарештували в Харкові
 Ватниця виє на своєму угро-фінському суржику: «Россия своих не просто бросает. Она их пережевывает и выплевывает. Меня вышвырнули, как использованную грязную тряпку»
 Львівський суд арештував московську терористку Бойко, яку Запарєбрік покористувався і викинув як використаний презерватив.
Причому На триманні під вартою наполягав і прокурор, і... сама терористка, вочевидь, здогадуючись, що жива вона дуже тимчасово, і у будь-який момент може отримати на концерт Кабиздона My two cents // Той факт, що Бойко арештували, вважаю вірним. Нащо нам два колаборанти Бойко?

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:21 pm
Powered by Dreamwidth Studios