bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Дати

 Путімошєнікі-пакт: 19 січня виповнюється 10 років з дня підписання сепаратного договору між Нафтогазом і москвобандою "Гаспром", спонсором всесвітнього тероризму, за підсумками сепаратних переговорів Тимошенниці та Терориста №1. My two cents // Ми пам'ятаємо. Ніколи знову. А Ьулі нагадаємо, що ашибкі нада нє прізнавать. Іх смивают. ©
 Портников: Про цю річницю будуть згадувати не так часто, як про інші ювілеї Майдану - а варто було б.
П'ять років тому президент Віктор Янукович підписав так звані «закони диктатури», ухвалення яких стало кульмінацією його безславного правління.
Ці закони, які були проголосовані депутатами з двох антиукраїнських організацій - Партії Регіонів та Комуністичної партії України - з численними порушеннями парламентської процедури, не просто перетворювали Україну на огидний клон путінської Росії або лукашенківської Білорусі, вони навіть кидали виклик цим авторитарним режимам своєю репресивності і дурістю. Статус іноземних агентів для громадських організацій, негайне блокування інтернет-сайтів, всевладдя СБУ, на чолі якого тоді перебувала нахабна кремлівська агентура ... "В Україні має створитися якщо не відразу Росія, так вже хоча б Білорусь. І будуть спокій, порядок і соціалістична законність у дії. Що до цього порядку доведеться прориватися через барикади Майдану", - написав я 17 січня 2014 року.
Якби Майдан змирився, Янукович міг би забезпечити собі і своїм спільникам владу на довгі десятиліття. І через якийсь час ми, як сьогодні нещасні білоруси, могли б обговорювати тільки одне: чи приєднає нас Кремль до своїх жебрацьких володінь областями або дозволить існувати як сателіту? Жодного іншого порядку денного у України і її народу просто не було б. Як немає іншого порядку денного у білорусів.
 242 дні героїчної оборони: 20 січня — День пам'яті захисників Донецького аеропорту
 Україна відбудує Донецький аеропорт, на його вежі майорітиме український прапор – Порошенко.

Treasongate

 The Wall Street Journal повідомляє: огидна трампаньєтка Коен заплатив аналітичній фірмі RedFinch Solutions за підтасовування результатів двох опитувань громадської думки на користь Трампа перед початком президентської кампанії 2016р.
 І про це є дібілʼячий твіт ©: Any negative polls are fake news, just like the CNN, ABC, NBC polls in the election. Sorry, people want border security and extreme vetting. 14:01 - 6 лют. 2017
 Огидна трампаньєтка Майкл Коен повідомив слідчим, що за наказом Трампа брехав Конгресу щодо планів тодішнього кандидата в президенти про будівництво хмарочоса на іздихаючій Моцкві. My two cents // Якщо слова Коена підтвердяться (що цілком імовірно, враховуючи всі обставини), то Трампа можна буде офіційно звинуватити у скоєнні злочину, за який належить імпічмент.
 І про це є дібілʼячий твіт ©: Russia has never tried to use leverage over me. I HAVE NOTHING TO DO WITH RUSSIA - NO DEALS, NO LOANS, NO NOTHING! 14:31 - 11 січ. 2017

 А от іще чудова новина: Розвідка США може бути інформована про деталі закритої зустрічі американського Главватніка з його московським шефом, Терористом №1, у Гельсінкі через те, що кімната, ймовірно, прослуховувалася спецслужбами Фінляндії. My two cents // Це значить, що Мюллерові вже відомо, що са́ме приховує цей московський покидьок.

 А осьо ще зацініть фішечку. Колись поважний політик, мер Нью Йорку, а тепер — просто огидна прєстарєла трампаньєтка Руді Джуліко-Бандіто Джулаіні на повному серйозі заявило, що це не «ніхто серед трампаньєток не сів в Калюжен», що це лише «один Трамп особисто не сів в Калюжен».
Отже, маємо:
  • Не було ніяких контактів з цапами;
  • Гаразд, контакти з цапами були, але не було Калюжена;
  • Гаразд, ми намагалися сісти в Калюжен, але цапи не відповідали, тому нічого не відбулося;
  • Гаразд, Калюжен. Але Калюжен — це не злочин;
  • Гаразд, Калюжен був, але не Трампів особисто;
  • <<==== ВИ ЗНАХОДИТЕСЯ ТУТ
  • Гаразд, був Трампів Калюжен (тюрма), але не держзрада (електричний стілець або довічне);
  • Куди ви мене тягнете?
 Огидна трампаньєтка Манафорт, колишній голова передвиборчого штабу Трампа, вже навіть після оголошення звинувачень, аж до лютого 2018 року, разом з рашистським покидьком Канстантіном Кілімніком, працівником московських спецслужб, продовжував працювати над так званим "мирним планом для України (планом капітуляції України перед Московією в обмін на зняття Антифашистських санкцій).

Пєрєіґрал™

 Суд Кіпра заарештував активи колаборанта Фірташа
 «С добрим утром, тьотя Хая, вам прівєт от Мордехая, он жівьот на Пятай авєню»: ФБР допитало подєльників Коломойського по інвестиціях до США — Мордехай Корф і Урі Лейбер чистосердечно в усьому зізналися

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Це кінець: Нафтогаз України добився арешту закордонних активів московської шайки "Гаспром", спонсора всесвітнього тероризму, обсягом понад $2,560,000,000 згідно з ухвалою Стокгольмського арбітражу.
Незабаром у Голландії, Швейцарії та Великобританії пройдуть слухання з примусового продажу заарештованих активів банди "Гаспром". My two cents // Нагадую, $2.5 млрд — це найбільший в історії людства (!) виграш у господарських судах. Фактичні арешти майна мають спровокувати стрімкий обвал вартості того, що у московита лишилося.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Журналісти "Схем" розповіли, як Зеленський заробляє на кінобізнесі на агонізуючому Мордорі

 Колаборант Гриценко теж «відзначився»: спочатку волав, що його, як військового, «вчили вбивати і вмирати», а на запитання, чи пішло воно на фронт у 2014-му, воно промимрило, що воно льотчик, а льотчиків в армії не нада.
 На Донбасі працівники СБУ викрили колаборанта московських терористичних спецслужб, який отримував завдання з дестабілізації ситуації в регіоні.
 Генпрокуратура завершила розслідування у справі рига і колаборанта Арбузова

Віддалений гавкіт свиней

 На моцкві тіпа-«суд» зобов'язав банду «Гаспром», спонсор всесвітнього тероризму, простити борги Чеченській зоні московської окупації на суму 9 млрд. ржу-блєй.
Натомість, іншим зонам окупації, так званим «рєгіонам», тарифи піднімаються.
 Банда «Гаспром» пручається і відмовляється прощати борги рашистським покидькам (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Щось давно на Мордорі не було катастроф з літаками. Над Японським морем зіткнулися в повітрі два московські винищувачі-бомбардувальники Су-34 My two cents // Бажаємо московським «космофлотцям» приємного перегляду концерту Кабздона. :)
 На Мокші знайшли живим одного з терористичних льотчиків. My two cents // Сподіваюся, інші скоро його покличуть до себе.
 На іздихаючій мокші сталася пожежа на нафтопереробному заводі (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Жодного дня без свята. Вибух на магістральному газогоні на тимчасово-окупованих територіях Фінляндії (самоназва «лєнінградськая область»)
 Ще один вибух у тій же «лєнінградській» зоні окупації — цього разу на хімзаводі
 Московську прастітутку Настю «Рибку», яка демонстративно злягалася з московським спонсором всесвітнього тероризму Дєріпаскою, відпускають на моцкву. My two cents // Враховуючи «похождєнія» прастітуткі, я б не поставив багато грошей на її довготривале життя на моцкві. Кілька днів — так, не більше. А потім — квиток на концерт Кабзона і Зад-Орнова.
 Прастітутка Настя Рибка почала здогадуватися, що шьто-то пашло нє так, або «Я ні хачю нікуда єхать!!!111»: Одразу після прильоту в Мордор, московську прастітутку Настю Рибку волоком потягли у світлу далечінь. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 До картинки: Братія і сєстри! Погибла медсестра Настя Рыбакова. Эта хрупкая девушка выносила с поля боя раненых ополченцев. Была схвачена карателями хунты. Сначала они измывались над ней и снимали на видео свои утехи, а потом зарубили топором. Царствие небесное, сестра! Помянем
 Ніким не обрана московська банда «госдура» на повному серйозі намагається просунути «закон» про кримінальну відповідальність московських рабів за неповернення з-за кордону. My two cents // Совок виліз із гроба і вчепився своєю кістлявою клешнею у сраки московитів. Цікаво, чи здогажаються вони масово тікати прямо зараз, поки ще не пізно? :)

Як роса на сонці

 16 січня: п'ять московсько=фашистських загарбників РАПТОВО™ розрахувалися за іпотеку, ще троє тимчасово недобиті.
 16 січня: Об'єднані сили ліквідували одразу 10 московсько=фашистських загарбників, ще троє недобитки
 17 січня: три рашистські загарбники отримали безкоштовні квитки на концерт Зад-Орнова.
 20 січня: одного московського окупанта було знищено та двох недобито.
 СБУ записали аудіо анальних утєх тимчасово-живого московсько=фашистського загарбника на ОРДИЛОсОСі.
"Жопу не зажимай! Расcлабься!", - "Ой, бл#дь! Только по-быстрому, Кать", - московский разведчик Сазонов в Луганске впервые пробует "анальную пенетрацию".
Подполковник московской военной разведки Александр Сазонов, который возглавляет спецгруппу Южного оперативного командования ВС РФ в Луганске, кроме выполнения поставленных руководством задач достаточно смело экспериментирует и в своей интимной жизни.
 Депортовану з Мордору фашистську колаборантку Бойко заарештували в Харкові
 Ватниця виє на своєму угро-фінському суржику: «Россия своих не просто бросает. Она их пережевывает и выплевывает. Меня вышвырнули, как использованную грязную тряпку»
 Львівський суд арештував московську терористку Бойко, яку Запарєбрік покористувався і викинув як використаний презерватив.
Причому На триманні під вартою наполягав і прокурор, і... сама терористка, вочевидь, здогадуючись, що жива вона дуже тимчасово, і у будь-який момент може отримати на концерт Кабиздона My two cents // Той факт, що Бойко арештували, вважаю вірним. Нащо нам два колаборанти Бойко?

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:47 pm
Powered by Dreamwidth Studios