bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Пєрєіґрал™

 Навіть терористичний Іран намагається стати космічною державою і обігнати своїх московських хазяїв. Щоправда, кракаділ нє ловіцца, і спутнік не летить. Іран не зміг вивести на орбіту супутник Payam
 Схоже, перемовини Терориста №1 з Японією про укладання договору про закінчення війни в обмін на повернення тимчасово-загарбаних територій Японії — провалено.
Коротко: Міністр зовнішніх справ Японії заявив про зацікавленість США в стримуванні Китая через укладання такого договору між Японією та колишньою «РФ», а міжнародний Терорист №3 «Унилая Лошадь» почало голосно завивати, що це «вазмутітєльно». (ахтунґ, фаш.ресурс) My two cents // Ага, а протягом 75 років бути у стані війни з Японією — це не возмутітєльно. :)
 Московня стала біднішою ще на мільярд: Під час спецоперації латвійські правоохоронці вилучили 2 тонни кокаїну на суму близько €1 млрд

Назустріч Нюрнберґу

 Трибунал — вже скоро: Знищення хрюґавґавцями літака MH-17: міжнародне розслідування виходить на фінальну пряму
 Для трибуналів: волонтери викрили військовика московської терористичної банди «Вааружонниє сіли РФ», який брав участь в окупації Грузії

У своїй сторонці

 Стентування у пацієнтів з гострим інфарктом стало втричі дешевшим. Це вдалося завдяки проведенню міжнародних закупівель напряму з виробниками. Більше половини цих стентів – з лікарським покриттям.
Іще до початку новорічних свят Мережею пройшла малопомітна, але дуже важлива для української кардіології новина. Стало відомо, що МОЗ через міжнародні організації закупило понад 23 тисячі якісних стент-систем американського та європейського виробництва за значно нижчою ціною, ніж раніше для реперфузійної терапії інфаркту міокарду (відкриття інфарктної артерії). При цьому ціна одного стенту, який є головною складовою стент-системи і становить близько 40% її вартості, склала не більше $130 за одиницю. Зважаючи на те, що іще кілька років тому ця процедура обходилася пацієнту у $2-3 тисячі, таке здешевлення вже називають проривом у доступності української кардіології. Шкода тільки, що стільки років на людях, що стояли за крок до смерті, так нахабно наживалися.
 УЗД, біопсія, мамографія: які медичні дослідження українці зможуть робити безоплатно. Запрацює урядова програма вже у липні цьогоріч My two cents // не «безоплатно», а «сплачено за разхунок платників податків». Привчаймося до правильної термінології.


День Церковної Незалежності України

 Фашистські псевдопопи підпалили Києво-Печерську лавру, щоб приховати викрадення реліквій: Поліція затримала підозрюваного в підпалі будівлі

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Збитків на $560 млн: ГПУ оголосило про підозру колаборанту Саламатіну, «міністру оборони» часів Януковича
 СБУ допитала колаборанта «Аталотія» Гриценка щодо обставин фашистської агресії

Віддалений гавкіт свиней

 Новини духовності: У московському Чєлябінську московські простітуткі жорстоко побили московських підорасів: самим клієнтів не вистачає

Завзяття й щира праця

 Китайці виростили бавовник на зворотному боці Місяця. Повідомляється, що разом з бавовною на супутник були доставлені картопля, резуховидка, насіння ріпаку, плодова муха і дріжджові грибки.
 Діагноз по фото: нейромережа DeepGestalt навчилася розпізнавати генетичні хвороби. На етапі тестування система DeepGestalt неодноразово перевершувала лікарів.
 14 січня 2020 року Microsoft припинить надавати оновлення безпеки або безкоштовну підтримку для Windows 7.
 Windows 10 Pro за 350 грн ($12.26): Ключі для Microsoft Windows 10 Pro і Office 2016 Professional Plus можна купити зі знижками в 70-80% My two cents // Поспішайте, роздача слонів закінчується сьогодні.
 Новини науки. Дайджест за 8-13 січня 2019 року

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:32 pm
Powered by Dreamwidth Studios