bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] bitter_onion
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Блогосфера про війну
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Блогосфера про війну
 Павло Бондаренко: Тут один "типовий" в коменті поцікавився, що за 5 років зробив Порошенко "для простих людей". І щось там про "геноцид".
Мене це капітально розізлило.
Відповідаю цьому панові й подібних йому.
Ви пишете це, сидячи в теплі, в затишку, ситі й цілі. І з хати не боїтеся вийти. Бо по вулицях вашого міста не шляються п`яні "русскомірці" в плямистих штанях. Я в Луганську на них надивився; там в окупації залишилимся мої родичі - повірте, ви навіть не уявляєте, що це таке.
Ви знаєте, скільки людей там просто зникло? Чоловіки разом зі своїми машинами. Красиві молоді дівчата. Жінки, які були дурні одягти, виходячи з дому, золото.
Там з відчаю й голоду вішаються пенсіонери, які у 2014 році кричали "Путінприйди".
Ви не замислювалися, від чого саме вас врятували. Не лише Порошенко - усі ті, хто воював и воює зараз там - поки ви тут.
Вас врятували солдати "тридцятки", які гинули під Дебальцево, поки Порошенко бився за вашу і нашу свободу в Мінску.
Вас врятували добровольці "Айдару", які в атаки ходили в самих майках під кулі професіійних росіських снайперів.
Вас врятували волонтери, які годували ті жалюгідні залишки армії, яку нам залишили "великі полководці" минулих років.
А де ви були в цей момент? Чому готелі Польщі, Росії, Білорусі та Угорщини були забиті здоровими молодими чоловіками з України?

Ви за рівнем життя у 2012 жалкуєте? "Долар по вісім"? А скажіть, з ким у 2012 році ми вели війну? Хто на нас нападав? Це наче якийсь французький паразит, що після визволення від нацистів у 45-му бубнить про "рівень життя у 39-му" й кляне де Голля.
Ми зараз без 7% територрії та 20% промисловості живемо. Вас це не хвилює?
Держава зараз має мільйон - давайте називати речі своїми іменами - біженців. Вам про це відомо? Ви хоч уявляєте, в які кошти влітає навіть та невелика допомога цим людям?
Але вас по ходу лише власне черево цікавить. Ви про "геноцид" торочите - зразу можу сказати, за кого ви голосуватимете. І можу сказати, за кого проголосують солати та бійці добробатів.
Запам`ятайте цей пост, "прості люди" - не дай Бог вам на власній шкурі випробувати, що таке геноцид. Справжній, без "лапок". Який пережила моя баба Паша у 33-му, коли прислані з Москви комісари до зернини все вигребли й навіть борщ готовий на землю вилили.
Ви ще смаленого вовка не бачили, "зубожілі".

 Yuriy Vitrenko детально про нинішню ситуацію з газом, який московити викрали у народів Сибіру:
Про зв'язок між тристоронніми переговорами щодо транзиту з 2020 року та арбітражем між Нафтогазом та Газпромом.
Цього року закінчується контракт на транзит газу між Нафтогазом та Газпромом. Тристоронні (Європейський Союз, Україна, Росія) «консультації» на рівні експертів заплановані на 15е січня, тристоронні «переговори» на політичному рівні - на 21е січня.
Обговорення цих переговорів в ЗМІ та навіть на політичному рівні наразі фокусується на питаннях, які фактично ігноруються російською сторони.
При цьому не обговорюється питання, яке російська сторона офіційно визначає як передумову реальних переговорів.
Про що веде мову Газпром, які реальні вимоги ставить російська сторона, і чому про це не говорять?

 Свирид Опанасович: Нє, скільки дід не думав, раціонального пояснення заігруванням Хуйла із Японією знайти не зміг. А потом думаю – «Стоп. Яке раціо? Ето же Хуйло!»
В общем, психіатри давно і аргументовано указують нам на хворобливу зацикленість Хуйла на Велікой отєчественной войнє. Хворіє там не лише Хуйлу, уся Росія періодично впадає в лихоманку победобесія вкриваючись колорадськими струпами. Хуйло реально живе Велікой Отєчественной, горько сожалєя, що не встиг на ній толком повоювать, і штурмом настоящого Рейхстагу не командував. Тому приходиться єжегодно удовлєтворяться штурмом Рейхстагу картонного, хотя ето не то. А вот завершити другу світову війну – цілком іще може.
Для цього йому нужно всього-навсього укласти із Японією мирний договір, після чого дата 2 вересня 1945 року буде вже вважатися неправильною датою завершення війни. Правильною буде нова дата – наприклад 1 вересня 2019 року. І таким образом в підручниках історії напишуть (ще й виділять жирним шрифтом для кращого запам’ятовування російськими учнями), що найбільш кровопролітна в історії человечества война тривала рівно 80 років, з 1939 по 2019 рік, а завершилася благодаря победоносному правителю вялікай Рассії Хуйлу Блядіміру Блядіміровичу. За шо він був удостоєн Ордєном Победи і воінского званія генєраліссімус. Ще й парад на Красній площаді по цьому случаю цілком можуть провести, не постісняються.
Нєнуашо? Хуйла дійсно не колише мнєніє дорогіх россіян, яких він іскреннє і з повним на то основанієм презірає. А ось шо ж там про нього в учебніках історії писатимуть – волнує.
Ось тому ідея увійти в учебніки історії в ореолі слави правітєля, котрий поставив свій підпис під заключітєльним актом, котрий завершив найбільш кровопролитну війну в історії людства, Хуйлу похоже дуже сподобался. Понти дороже дєнєг і заради рядочка в підручнику Хуйлу якихось дурних островів зовсім не жалко.
В Японії тим часом шановний прем’єр-міністр Сіндзо Абе уже підшуковує мальовниче місце для власного пам’ятника, верхи не коні та з високо піднятою катаною в руці, який вдячні японці учорчисто встановлять своєму великому державному мужу. Бо не скористатися ідіотським тщеславієм Хуйла йому ніяк не можна – якщо профукає історичний шанс, небайдужі японці йому цього ніколи не простять і жодна порядна гейша чарки саке не наллє.
Ось то нємногоє, що дід має поки сказать на рахунок ожидаємого прогресу в россійско-японських відносинах.
На голій гілці
Хуйло сидить самотнє.
Йдуть лісоруби… Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.

Profile

bitter_onion: (Default)
Клюб кадетов Катедры

March 2019

S M T W T F S
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31      

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Apr. 20th, 2019 02:36 pm
Powered by Dreamwidth Studios